Průřez základní orientací v administraci JuicyFolia

Průřez základní orientací v administraci JuicyFolia

Založili jste si demo na JuicyFoliu, ale tak úplně nevíte, kde začít? V následujících několika videích se můžete podívat na to, jak si v administraci založit portfolio, jak do něj vložit složky a galerie a jak vytvořit nový příspěvek do vašeho blogu.

Zároveň nechybí ani základní průřez pohybu v administraci, od takzvané drag & drop pohybu v administraci nebo nastavování náhledů galerií, až po skrývání různých prvků na vašem webu.

Vytvoření portfolia

Toto video vám ukáže, jak si vytvořit portfolio, které pak můžete naplnit složkami, galeriemi a obrázky.

Vytvoření nové složky a galerie

Jakmile je vaše portfolio nastaveno, můžete ho zaplnit složkami, galeriemi a obrázky. Každá galerie musí být nejprve ve složce. Každý web musí mít alespoň jednu složku a galerii, aby bylo možné portfolio používat.

Vložení příspěvku do blogu

Máte co říct? Na JuicyFoliu si můžete vést i vlastní blog. Toto video vám ukáže, jak si můžete vytvořit a upravit váš vlastní blogový příspěvek.

Pohodlné nastavení rozhraní administrace, velikost náhledů a zobrazení nebo skrytí textů

V administraci si můžete pohodlně nastavit rozhraní vaší administrace, včetně její pozice, velikosti náhledů obrázků nebo skrytí jednotlivých textů.

Drag & Drop administrace

S pomocí přetahování prvků metodou drag & drop můžete jednoduše pohybovat se svým obsahem. Můžete tak například přeřadit obrázky ve vaší galerii či je přeložit do galerie jiné.

Náhledy webu v administraci

Mějte o svém portfolio webu přehled. Kliknutím na kterékoliv z náhledových tlačítek můžete snadno nahlížet na různé stránky vašeho webu tak, jak ho vidí vaši návštěvníci.

Snadné mazání obsahu dema

Všechny demo obrázky a další přednastavený obsah můžete ze svého webu vymazat pouhými pár kliknutími.

Dočasné schování některých médií v galerii

Ať už obrázek, video nebo text, kterékoli z médií v galerii jde dočasně schovat kliknutím na jedinou ikonku a kdykoli v budoucnu zase jednoduše stejným způsobem povolit. To se může hodit když za běhu skládáte svoje portfolio a postupně měníte obsah tak, aby seděl co nejvíce k sobě a něco zrovna úplně není na správném místě.

Nezapomeňte se také podívat na naši sérii pomocných videí pro práci s obsahem a také s dalšími tipy a triky v administraci JuicyFolia.